AKTUALNOŚCI

Praca w TRAKu – elektronik serwisant

Informacja z dnia: 2015-01-25

Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych TRAK
firma zajmująca się serwisem, projektowanie oraz dostawą sprzętu komputerowego, elektroniki i automatyki przemysłowej poszukuje kandydatów na stanowisko

Elektronik, serwisant – dział elektroniki przemysłowej

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:
Jeśli elektronika i automatyka to Twoja pasja to zapraszamy Cię do naszego zespołu.
Obowiązki w zakresie danego stanowiska to:
• diagnozowania elektroniki przemysłowej (automatyki)
• dokonywanie napraw urządzeń
• projektowanie urządzeń elektronicznych według potrzeb klienta
• przeprowadzanie testów urządzeń
Jeśli potrafisz coś więcej to powiedz nam o tym na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:
• zamiłowania do elektroniki – nie wystarczy tylko teoretyczne
• wykształcenia elektronicznego lub pokrewnego
• praktycznej umiejętności czytania i analizowania dokumentacji serwisowej, schematów elektrycznych i ideowych
• chęci zdobycia uprawnień SEP
• prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy:
• pracę z ludźmi dla których elektronika to pasja
• możliwość ciągłego rozwoju – wpieramy osoby mające ciekawe pomysły

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego
Do zgłoszenia prosimy również dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych TRAK SP. J. zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych”