Certyfikowany integrator Mitsubishi Electric

Współpraca ze światowym liderem automatyki przemysłowej

 
Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych TRAK uzyskało certyfikację potwierdzającą nasze kompetencje w dziedzinie integracji systemów automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric.

Certyfikowany integrator Mitsubishi Electric

Zindywidualizowane podejście do projektów

 
Zyskaliśmy uznanie na rynku realizując dla naszych Klientów najbardziej nietypowe projekty. Przy każdym projekcie dogłębnie poznajemy problem i potrzeby naszych Partnerów, abyśmy mogli przedstawić im rozwiązanie uszyte na miarę.

Modernizacje sterowań maszyn

 
Często zdarza się, że nie ma możliwości naprawy sterownika w maszynie lub na skutek awarii został utracony wsad z programem, a backup nie został przekazany przez producenta. Co więcej, producent nie wspiera już danej maszyny i proponuje tylko wymianę na nową. Sytuacja w takim wypadku wydaje się beznadziejna? – Spokojnie, jako integrator systemów automatyki, wykonujemy modernizację sterowań maszyn w zakresie jaki jest naprawdę niezbędny. W naszych działaniach kierujemy się zawsze dobrem Klienta i dbamy o to aby Klient ponosił faktycznie uzasadnione koszty.

Zapewnienie migracji oraz pełne backupy dla Klienta

 
Klienci, którzy zdecydowali się na rozwiązania japońskiego producenta poznali ogromną wartość dodaną jako zyskują realizując z nami projekt na podzespołach Mitsubishi Electric. Każdy producent rozwija swoje produkty i wprowadza nowe serie na rynek. Jednakże decydując się na sterowanie czy napędy od Mitsubishi Electric dostajemy gwarancję ścieżki migracji do nowszych modeli w przyszłości. Jest to bardzo istotne, ponieważ inwestując w daną maszynę czy linię technologiczną zakładamy, że będzie ona przynosiła zysk dla naszej firmy przez lata.

Dodatkowo współpracując z nami jako Certyfikowanym Integratorem Systemów Automatyki Mitsubishi Electric, każdy z naszych Klientów po zakończeniu realizacji projektu otrzymuje pełne kopie oprogramowania sterowników i parametryzacji napędów.

Serwis automatyki przemysłowej pod ręką

 
Oprócz projektantów sterowań i integratorów systemów automatyki w naszej firmie pracują również serwisanci elektroniki oraz maszyn. W związku z tym każdy z naszych Klientów realizując z nami projekty otrzymuje kompleksowe wsparcie dla swojej firmy. Diagnozujemy i naprawiamy sterowniki PLC, falowniki, serwonapędy, panele HMI wszystkich producentów.