Autoryzowany serwis GYS

O firmie GYSGYS jest francuską firmą założoną w 1964 roku, która zatrudnia ponad 850 osób na całym świecie. GYS od początku swojego istnienia bardzo mocno stawia i inwestuje w rozwój i badania nad nowymi technologiami. Dzięki temu ta francuska firma jest dziś jednym z czołowych producentów rozwiązań na rynku sprzętu spawalniczego, ładowarek do akumulatorów oraz sprzętu do naprawy karoserii.

Pełne wsparcie dla Klientów GYSW swojej polityce firma GYS bardzo mocno stawia na kompleksowe wsparcie Klientów zarówno na etapie sprzedażowym, jak i posprzedażowym. Szczególnie ważne jest wsparcie dla przemysłu, w którym każdy nieplanowany przestój jest bardzo kosztowny. W związku z tym najważniejszym wyzwaniem jest ograniczanie nieplanowanych przestojów do minimum.

GYS i TRAK łączą siłyFirma TRAK posiada ponad 30-letnie doświadczenie w serwisowaniu elektroniki przemysłowej, w tym urządzeń spawalniczych oraz prostowników. W związku z tym wychodząc na przeciw potrzebom Klientów we współpracy z francuskim producentem otworzyliśmy Autoryzowany Serwis Gwarancyjny i Pogwarancyjny spawarek, przecinarek plazmowych oraz prostowników marki GYS. Stworzyliśmy w naszej siedzibie magazyn podzespołów, dzięki czemu będziemy w stanie usuwać większość usterek w najkrótszym możliwym terminie.